Contactpersonen

Functie e-mail naam Telefoonnummer
Voorzitter Voorzitter@watervriendenijmuiden.nl Gerard Brussaard  
Secretaris Secretaris@watervriendenijmuiden.nl Mariska Michel 06 – 50748066
Penningmeester Penningmeester@watervriendenijmuiden.nl Anton Kluit  
Kader coördinator Kader@watervriendenijmuiden.nl Karien Zuidam 06 – 12646567
Wedstrijdsecretariaat / Officials Wedstrijdploeg@watervriendenijmuiden.nl Johan Mol 0255 - 530186
Ledenadministratie Ledenadministratie@watervriendenijmuiden.nl Sonja Mol 0255 – 530186
Redactie clubkrant / Promotie /  Website Redactie@watervriendenijmuiden.nl Laura van der Ham 06 – 27436228
Trainers Trainers@watervriendenijmuiden.nl Ron Blok 0255 - 510299
Activiteiten Commissie ac@watervriendenijmuiden.nl Andrea van der Zwet 06 – 50947863
ABC leszwemmen ABC@watervriendenijmuiden.nl Sonja Mol 0255 - 530186
 

Heeft u een vraag of opmerking dan kunt u terecht bij een van de bovenstaande personen. Weet u niet bij wie u moet zijn, stuur dan een e-mail naar info@watervriendenijmuiden.nl.

Terug naar boven